Evon Nakliyat, her geçen gün artan müşteri portföyü ve potansiyeli ile, Türkiye genelinde hızlı, güvenli ve sorunsuz bir taşıma deneyimi sunmaktadır. Firmamız, sunduğu geniş hizmet imkanları ve artan müşteri memnuniyeti ile sürekli yükselişte olan bir nakliyat firmasıdır. İlkeli, güvenilir, disiplinli çalışma prensibimiz ile kaliteli bir taşımacılık hizmeti gerçekleştirilmektedir. Firmamız konusuna hakim, müşteri ilişkilerinde güvenilir, anlayışlı ve özverili yaklaşımıyla her türlü taşımada en iyi sonuç ve geribildirimi alma azim ve kararlığındadır. Taşımacılığını üstlendiğimiz firmaların hakkımızdaki geribildirim ve referansları tüm bu ifadelerimizin güvencesidir. Müşteri memnuniyetini her zaman önceliği haline getiren firmamız, kaliteli hizmeti uygun ücretlerle vermeyi amaç edinmiştir. Firmamız garantili ve güvenli hizmet vermektedir. Müşterilerimizin eşyalarının güvenliği bizim için çok önemlidir.

Ülkemizde nakliye sektöründe genel olarak bir standardın tutturulamadığı gözlemlenmekte, ancak firmamız sahip olduğu deneyimleri ile birleştirdiği yüksek standarttaki hizmet sunumuyla müşterileri ile birlikte ileri düzeyde bir standart belirlemiştir. Amaçlarımızdan biri de ülkemizde de Avrupa’da olduğu gibi bir standardın oluşturulmasıdır. Bu hedeflerle firmamız da çağdaş standartları en ekonomik ve uygun biçimde müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. Bu bağlamda birinci önceliğimiz, her zaman daha iyi bir hizmeti sunma yollarını bulmaya çalışmaktır. Taşınma sürecinde, sadece taşınma faaliyetinde değil, taşınma sırasında karşılaşılabilecek sorunlar hakkında ve bunlara dair alınabilecek önemler hususunda size danışmanlık yaparak bununla ilgili özet bilgiler siz müşterilerimize sunmaktadır.

Misyonumuz : 
Evon Nakliyat firma faaliyetlerinde çağdaş teknolojiyi kullanır. Firma olarak devamlı kendini analiz eder, değerlendirir, iyileştirme yolları arar, sürekli kendini yeniler ve kendisiyle yarış halindedir. Çalışanlarının, saygılı, anlayışlı, özenli, titiz, özverili, uyumlu, çalışkan, dürüst, etik değerlere sahip ve yaratıcı olması konusunda hassastır.

Vizyonumuz:
Evon Nakliyat için her müşteri özeldir ve her bir müşterisine değer verir, saygı duyar. Verdiği hizmetin tüm sorumluluğunu üstlenir. Tüm müşterileriyle devamlı, hızlı ve uyuma dayalı ilişkiler geliştirir. Müşterilerine verdiği tüm sözler gerçekleştirebilecek olduklarıdır. Ancak yine de her zaman verdiği sözden fazlasını gerçekleştirmek için elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışır.

5

34