Mikro büyüklükteki eşyalarınızdan makro düzeydeki eşyalarınıza kadar hiçbir eşyanızın hasar görmeden taşınması amacıyla uygun bir biçimde ve nitelikli araçlarla özenli bir biçimde paketlendikten sonra, aynı titizlikle ve dikkatli bir biçimde araçlara yüklenir, istediğiniz noktaya en kısa sürede ulaştırılır. Paketleme ve ambalaj işlemleriniz, karton, ambalaj, ambalaj ipi, güçlü yapıştırıcılar, streçler ve yükleme de kullanılan paletler gibi araçlarla, alanında uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Alanında uzaman personel ile çalışmamızın en büyük amacı, eşyaların nasıl paketlenmesi ve taşınması gerektiğini en iyi derecede bilen, eşyaları durumlarına ve özeliklerine göre paketleyip taşıma bilincine sahip kişiler seçerek, eşyalarınızı bize gönül rahatlığı ve güvenle teslim edebilmenizi sağlamaktır. Bilindiği üzere tüm eşyaların, hassasiyet ve yapısal durumlarına ve büyüklüklerine göre paketlenip taşınması gerekmektedir. Bu da ancak kaliteli içerikten üretilmiş, günümüz standartlarına göre hazırlanmış ekipmanlar ile mümkün olabilmektedir. Biz de kullandığımız maksimum düzey kaliteli ekipman, araç ve malzemelerle eşyalarınızın, paketlenme, araca yükleme ve sevkiyat sürecinde herhangi bir bozulma, zarar veya hasar görmeden istediğiniz noktaya, rekabetçi teslimat sürelerinde ulaştırılmasına sağlamaktayız.

Kıyafetleriniz için özel tasarlanmış taşıma dolapları yoluyla ambalajlama yapılır. Elektronik ürünleriniz ise taşıma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı yine özel bir paketleme yöntemiyle ambalajlanır. Tüm bu işlemleriniz titizlikle ve özenle tamamlandıktan sonra yine aynı özenle sevkiyatı yapılacak araca yüklenir ve hızlı bir biçimde taşınmaya hazır hale getirilir. Eşyalarınızın, taşınma esnasında da zarar görmelerinin önünde geçmek amacıyla özel bir biçimde dizayn edilen araçlardan, eşyalarınızın büyüklüğüne göre bir seçim yapılarak, yükleme işlemi gerçekleştirilir. böylelikle güvenli, rahat ve uygun fiziksel koşullarda taşınmaktadır. Eviniz ya da ofisinizin bulunduğu kat ne kadar yüksek olursa olsun, taşıma asansörleri kullanılarak güvenli ve sorunsuz bir biçimde transfer edilmektedir.

Paketleme ve ambalajlama sürecine dair tüm detaylara fotoğrafları inceleyerek ulaşabilirsiniz. Fotoğrafların hepsi orjinal ve Evon Nakliyat’a aittir.