Farklı müşterilerin farklı tür ve miktarlardaki aynı yol üzerinde taşınması talep edilen ürünlerini, yüklerini, miktara göre aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma işlemi olan parsiyel taşımacılık yoluyla taşınmasını istediğiniz yük, farklı müşterilere ait yükler ile bir arada olduğundan daha ekonomik bir biçimde taşıma işlemlerini gerçekleştirmiş olursunuz. Böylelikle aynı yol üzerinde taşınacak olan yükler aynı araca yüklenir, yükünüz tüm aracı doldurmuyor olsa da diğer yüklerle bir araya geldiğinde taşıma maliyeti ekonomik bir düzeye indirilmiş olmaktadır. Aynı zamanda tüm müşterilere periyodik ihtiyacına göre ürün taşıtabilmesine olanak veren bir hizmet olup birden fazla müşterinin ürünleri/malları tek bir araçla taşınmaktadır.

Taşınacak olan yük, varış noktasına göre uygun araca yüklenmesi özel bir yöntemle (LIFO: Last in First Out) yüklenmekte, böylelikle de yüklerin karışması ihtimali ortadan kaldırılmış olmaktadır. Bu yöntemle, destinasyona göre ilk noktada indirilecek olan yük araca en son konularak, hem yükleme ve indirme işlemlerinde zamandan da ekonomi yapılmış olmakta hem de taşınacak olan yüklerin, yükler varış noktalarına göre yükleme yapıldığından, karışma ihtimali en az indirgenmiş olmaktadır. Bu şekilde tek bir koli, kutu, bir paket gibi mikro düzeydeki ürünlerden tank veya paletli makro düzeydeki yüklere dek her türlü yükünüzü, herhangi bir adresten alıp başka bir varış noktasına taşınabilmektedir. Bütün sevkiyat ağında kaliteyi maksimum, maliyeti ise minimum düzeyde tutmayı hedeflemiştir. En uzak mesafelere bile rekabetçi maliyet ve sevk sürelerinde ürün teslimatını, araç takip sistemimiz, kargo toplayıcı ve dağıtıcılarımız, kapalı ve açık alanlarımız, özel depolarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Evon Nakliyat ile taşınmasını istediğiniz her türlü yükünüz ile ilgili olarak sayfamızın iletişim bölümündeki bilgileri kullanarak bizimle bağlantıya geçebilir, her türlü soru, öneri, talep ve isteklerinizi dile getirebilirsiniz.